Központ
2017. augusztus 20. vasárnap, István
Derült
Holnap
Derült
Eső
Hétfő
Eső
Derült
Kedd
Derült

Fotótárlat az Unitárius Egyházközség termében

Központ március 20, 2012 Hír & hírháttér

Fotótárlat az Unitárius Egyházközség termében

Fotókiállítás nyílik csütörtökön délután 6 órakor az unitárius egyházközség Bolyai-téri Dersi János termében. Kocsis Csaba magyarországi fotográfus hozta el városunkba azon képeit, amelyek az évek során a berekfürdői írótábor résztvevőiről készültek. Ez alkalomból kerül sor Hajdu Lajosnak, Berekfürdő polgármesterének előadására, melynek témája a fürdőkultúra és idegenforgalom Berekfürdőn. A kiállítást Gálfalvi György nyitja meg.

 

Share Button
Ennyien olvasták: 127

Hozzászólások

hozzászólás

About The Author

Szóljon hozzá

Biztonsági kérdés: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.