Központ
2017. október 22. vasárnap, Előd
Eső valószínű
Vasárnap
Eső valószínű
Eső
Holnap
Eső
Eső
Kedd
Eső

AZ ALTER-NATIVE 22 NEMZETKÖZI RÖVIDFILM FESZTIVÁL PROGRAMJA

Központ november 5, 2014 Kultúra

alter_native22

SZERDA – NOVEMBER 5.

  Nagyterem   Kisterem
17:00-18:25 Játékfilm – Dyga Zsombor: Couch Surf (HUN) 18:00-19:55 DokumentumfilmEdet Belzberg: Akik vigyázzák az eget (USA)
18:40-20:20 Játékfilm – Vali Hotea: Roxanne (ROM/HUN) 20:15-21:35 DokumentumfilmMark Cousins: Itt sárkányok élnek (GBR)

20:00 – Koncert – Cári Tibor (ROM) – J’ai Bistrot!

20:30-21:40 Játékfilm – Kerékgyártó Yvonne: Free Entry (HUN)
21:55-23:40 Játékfilm – Gabriela Pichler: Enni, inni, meghalni (SWE)

 

CSÜTÖRTÖK – NOVEMBER 6.

 

Nagyterem

  Kisterem
14:00 15:10 Versenyprogram (I.)
15:20-16:35 Versenyprogram (II.)
16:45-18:00 Versenyprogram (III.)

18:00 – Közös művek – kiállítás-megnyitó – B5 Stúdió

19:00 – A Mediawave asztala – Jazz&Blues Club

20:00 – Koncert – Santa Diver (HUN) – Jazz&Blues Club

18:15-20:00 JátékfilmAndrei Gruzsniczki: Quod Erat Demonstrandum (ROM)
20:00-20:10 Közönségtalálkozó
20:20-20:45 Fesztivál megnyitó
20:45-22:15 Játékfilm – Hajdu Szabolcs: Délibáb (HUN/SVK)
22:15-22:25 Közönségtalálkozó
22:35-23:55 Játékfilm – Pawel Pawlikowski: Ida (POL)

 

PÉNTEK – NOVEMBER 7.

 
Nagyterem
  Kisterem
14:00-15:15 Versenyprogram (IV.)
15:30-16:40 Versenyprogram (V.) 16:00-17:30 Dokumentumfilm – Alexander Gentelev:Putyin játékai (ISR/GER/AUS)
16:55-18:10 Versenyprogram (VI.) 17:45-19:15 DokumentumfilmErrol Morris: Az ismeretlen ismert (DEN/NOR/GBR)
18:30-20:00 Játékfilm – Cornel Mihalache: A csatorna (ROM) 19:30-21:00 DokumentumfilmMarkus Imhoof: A méhek világa (SUI/GER/AUT)
20:00-20:10 Közönségtalálkozó

20:15 – Biserika-csoport – kiállítás-megnyitó – UAP Galéria

20:30-22:00 Koncert – Celelalte Cuvinte (ROM)
22:15-23:50 JátékfilmKarzan Kader: Barátunk, Superman (SWE/FIN/IRQ)

 

SZOMBAT – NOVEMBER 8.

  Nagyterem   Kisterem
10:00-11:15 Versenyprogram (VII.)
11:30-12:45 Versenyprogram (VIII.)
13:00-14:10 Versenyprogram (IX.)
14:30-16:00 Játékfilm – Reisz Gábor:Van valami furcsa és megmagyarázhatatlan (HUN) 14:30-16:00 Best of Mediawave 2014 (HUN)
16:15-17:50 Játékfilm – Dan Piţa: Kyra Kyralina (ROM) 16:10-18:30 Játékfilm – Mikael Marcimain: Call Girl (SWE)
18:10-19:20 Koncert – Gyárfás István Trió (HUN)
19:40-21:10 Játékfilm – Zomborácz Virág: Utóélet (HUN)
21:10-21:20 Közönségtalálkozó
21:30-22:00 Díjkiosztás
22:00-23:20 Játékfilm – Pálfi György: Szabadesés (HUN/KOR/FRA)

 

VASÁRNAP – NOVEMBER 9.

 

Nagyterem

  Kisterem
11:00-12:30 Díjnyertes filmek 11:00-11:50 Animációs film gyerekeknek
12:40-14:15 Játékfilm – Novák Erik: Fekete leves (HUN) 12:15-13:30 Játékfilm – Václav Kadrnka: Nyolcvan levél (CZE)
14:25-16:05 Játékfilm – Simó Sándor: Isten veletek, barátaim (HUN)

 

Share Button
Ennyien olvasták: 235

Hozzászólások

hozzászólás

About The Author

Szóljon hozzá

Biztonsági kérdés: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.