Központ
2018. november 20. kedd, Jolán

AZ ALTER-NATIVE 26 NEMZETKÖZI RÖVIDFILM FESZTIVÁL PROGRAMJA

Központ november 6, 2018 Kultúra

SZERDA – NOVEMBER 7.
17:00 – 18:30

18:30 – 18:40

Játékfilm – Vlad Zamfirescu: A boldogság titka (ROU)

Közönségtalálkozó

Nagyterem
19:00 – 21:00 Workshop Kisterem
19:00 – 20:30 Látnokok, költők, csavargók – Földes László Hobo előadása (HUN) Nagyterem
20:45 – 22:20

22:20 – 22:30

Játékfilm – Jeles András: A rossz árnyék (HUN)

Közönségtalálkozó

Nagyterem

 

CSÜTÖRTÖK NOVEMBER 8.
14:00 – 15:10 Versenyprogram (I.) Nagyterem
15:30 – 16:35 Versenyprogram (II.) Nagyterem
16:50 – 18:00 Versenyprogram (III.) Nagyterem
17:00 – 18:10 Versenyprogram (I.) Kisterem
18:15 – 19:40

19:40 – 19:50

Játékfilm – Nemes Gyula: Zero (HUN/CZE/GER)

Közönségtalálkozó

Nagyterem
18:30 – 19:40 Versenyprogram (II.) Kisterem
19:00 InSitu – nemzetközi csoportos kiállítás – megnyitó B5 Studio, Camera K’Arte
20:00 – 20:20 Fesztiválmegnyitó Nagyterem
20:00 – 21:10 Versenyprogram (III.) Kisterem
20:30 – 22:00 Hé, Magyar Joe! – Földes László Hobo koncertje (HUN) Nagyterem
21:30 – 23:05 Best of Mediawave 2018 Kisterem
22:15 – 23:50 Játékfilm – Gárdos Éva: Budapest Noir (HUN) Nagyterem

 

PÉNTEK NOVEMBER 9.
14:00 – 15:10 Versenyprogram (IV.) Nagyterem
15:25 – 16:35 Versenyprogram (V.) Nagyterem
17:00 – 18:10 Versenyprogram (IV.) Kisterem
16:50 – 18:00 Versenyprogram (VI.) Nagyterem
18:15 – 20:00

20:00 – 20:10

Játékfilm – Radu Muntean: Alice T. (ROM/FRA/SWE)

Közönségtalálkozó

Nagyterem
18:30 – 19:40 Versenyprogram (V.) Kisterem
20:00 – 22:00 Játékfilm – Bogdán Árpád: Genezis (HUN) Kisterem
20:20 – 21:45 Koncert – Emerich Imre & Jimi Laco (ROU) Nagyterem
22:00 – 23:45 Játékfilm – Szász János: A hentes, a kurva és a félszemű (HUN) Nagyterem
22:15 – 23:25 Versenyprogram (VI.) Kisterem

 

SZOMBAT NOVEMBER 10.
10:00 – 11:10 Versenyprogram (VII.) Nagyterem
11:30 – 12:50 A Filmtett Alkotótábor 2018 filmjei Kisterem
11:25 – 12:35 Versenyprogram (VIII.) Nagyterem
12:50 – 14:00 Versenyprogram (IX.) Nagyterem
14:00 – 15:10 Versenyprogram (VII.) Kisterem
14:15 – 15:45

15:45 – 15:55

Dokumentum-játékfilm – Révész Bálint: Nagyi projekt (HUN/UK)

Közönségtalálkozó

Nagyterem
15:30 – 16:40  Versenyprogram (VIII.) Kisterem
16:15 – 17:40  Játékfilm – Csuja László: Virágvölgy (HUN) Nagyterem
17:00 – 18:10 Versenyprogram (IX.) Kisterem
18:00 – 20:20 Játékfilm – Radu Jude: Nem érdekel, ha barbárokként vonulunk be a történelembe (ROU/CZE/FRA/BUL/FRA) Nagyterem
18:30 – 19:45 15th Jameson CineFest IFF Miskolc – Díjazott rövidfilmek Kisterem
20:40 – 21:00 Díjkiosztás Nagyterem
20:00 Koncert – Organ Grinder’s Suite – Gyárfás-Premecz Organ Trio (HUN) Sörház
21:00 – 23:25

23:25 – 23:40

Játékfilm – Nemes Jeles László: Napszállta (HUN/FRA)

Közönségtalálkozó

Nagyterem

 

VASÁRNAP NOVEMBER 11.
10:30 – 11:45 Díjnyertes filmek Nagyterem
11:00 – 12:45 Válogatás a Sapientia EMTE filmjeiből Kisterem
12:00 – 13:45 Játékfilm – Mészáros Márta: Aurora Borealis – Északi fény (HUN) Nagyterem
12:45 – 13:15 Workshop-zárás Kisterem
14:00 – 16:00 Játékfilm – Kenyeres Bálint: Tegnap (HUN/FRA/NED/SWE/GER/MAR) Nagyterem

 

Share Button
Ennyien olvasták: 770

Hozzászólások

hozzászólás

About The Author

Szóljon hozzá

Biztonsági kérdés: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.