☻ A tizenegyest miért a hetes számú játékos rúgja?

☻ Miért van mindenkinek négy árnyéka?

☻ Neked miért nem áll ilyen jól a mackógatya, mint Király Gábornak?

13441592_10206630798835346_1810524990_o

☻ Miért mutatják a nagy gólhelyzetek után a két szövetségi kapitányt, hogy lássuk, nem kaptak-e infarktust?

☻ Most miért nem fújnak olyan habcsíkot a sorfal elé szabadrúgáskor, mint két éve a vébén, hogy Cöröhét nehogy a hajára kenje?

☻ Az orosz szurkolók nem inkább a meccs előtt kéne agyba-főbe verjék az ellenfél szurkolóit, hogy kevesebben tudjanak menni drukkolni?

☻ Azért van az első félidő végén is 1-2 perc hosszabbítás, hogy tudjál kibontani még egy sört?

☻ Ez a svájci néger Schwarzenegger rokona?

☻ Miért mindig ez a Hublot nevű pacák áll be cseréknél?

☻ Ipszilonra sose végződhet a meccs, csak ikszre?

☻ A nyolcaddöntők fele olyan hosszúak, mint a negyeddöntők?

☻ A focisták miért viszik magukkal a gyerekeiket kézen fogva, nincs kire hagyják? És ki vigyáz rájuk meccs közben?

☻ Hány félidő van?

☻ Szerinted a francia játékosoknak legalább az egynegyede nem kellene fehér legyen? Mégiscsak Európa-bajnokság

☻ A női focisták is egyformán vannak öltözve?

☻ Az a kicsi háromszögű sárga melyik ország zászlaja, és miért van kitéve minden meccsen négy is belőle?

☻ Erre a spanyol-török úgyse fogadtál, nem nézzük inkább a Szulejmánt?

☻ A Real Madrid melyik csoportban van?

☻ A svájci válogatottban miért van nyolc honosított albán, tán rokonnépek?

☻ Miért balra vetődött a kapus, amikor a faszi jobbra rúgta a tizenegyest?

A franciák azért az utolsó öt percben rúgták a két gólt az albánoknak, hogy érdekesebb legyen a meccs?

☻ A feketeruhás síposembernek miért nem passzol senki?

☻ Tényleg rossz a szervezés; senki sem veszi észre, hogy a kapusok a szünet után a másik kapuba álltak be?

☻ Miért mondták az előbb, hogy Ronaldo megcsinálta a biciklit? Én még jó biciklit se láttam a pályán, nemhogy rosszat

☻ Miért ülnek annyian a buszmegállóban, amikor azt mondtad, hogy egy csapat max hármat cserélhet?

☻ Az ott a pálya szélén mit mind hadonászik a kis kockás zászlajával, ő is szeretne játszani?

☻ Vajon mit csinálnak a szünetben?

☻ Itt is úgy van, mint a zenében a lemezekkel: aki a legtöbb labdát adja el a meccsen, az lesz az aranylabdás?

☻ Honnan tudja előre a bíró, hogy hány sárgalapot vigyen magával?

☻ Azok a sárgába öltözött emberek miért vettek jegyet, ha nem érdekli őket a mérkőzés? Mert látom, hogy mindannyian a pályának háttal ülnek

☻ És végül: EZEK ESŐBEN IS JÁTSZANAK???