Csütörtök

Lőrincz Norbert újra országos bajnok tekvandóban!

Központ május 23, 2013 Sport

taekLőrincz Norbert újra országos bajnok tekvandóban!

Miután tavaly a marosvásárhelyi Tornado sportklubtól a helyi Xploziv egyesülethez igazolt át, újabb országos bajnoki címet szerzett Lőrincz Norbert. A kiváló sportember a Besztercén megrendezett WTF tekvandó országos bajnokságon diadalmaskodott, amelyen az ország 16 egyesületének 220 sportolója indult.

A marosvásárhelyi Xploziv sportklub (edző Bigu Octavian) versenyzői 17 sportolóval vettek részt az országos versenyen, gyerek 1, 2, kadet 1,2 és junior korcsoportokban és 9 első, 1 második, 2 harmadik helyezéssel az összesítésben a III-ok lettek, a Botoşani meg a házigazda beszterceiek mögött.

A gyerek 1, 2 kategóriában a marosvásárhelyi klub versenyzői összesítésben harmadik, míg kadet 1,2 és junior kategóriában másodikak lettek.