Helyenként felhős
Hétfő

MÚRE (Magyar Újságírók Romániai Egyesülete)-Viitorul Szászrégen 7-3

Központ november 2, 2012 Sport

A tavaszi, Szászrégenben zajlott labdarúgó mérkőzés visszavágójára a marosvásárhelyi Polgármesteri Hivatal jóvoltából, a Víkendtelepen került sor, ahol a helyi magyar újságírókból verbuválódott együttesnek, a tavaszi, 7-5-ös győzelem után, újra sikerült nyernie, ezúttal 7-3 arányban.

Ellenfele, a szászrégeni A-osztályos lánycsapat volt, amelyet Costan Vasile, hajdani A-osztályos labdarúgó készít fel. A kiválóan védő Korpoş Izabela kapuját lapunk sportszerkesztője négyszer, Berekméri Edmond kétszer, Csutor András egyszer vette be, így a félidőben már 7-0 volt az eredmény. A második játékrészben Costan Vasile edző is csatasorba állt, Lutean Andreát játékirányítónak fogta be, testvérét, Cristinát pedig a baloldalra állította, így nekik is köszönhetően, szereztek három gólt, tehát –amint a meccs után hangoztatták –megnyerték a második félidőt. Ebben az is besegített, hogy a második játékrészben a tollforgatók már kapkodtak a levegő után.