Központ
2017. december 13. szerda, Luca, Otília
Eső valószínű
Ma
Eső valószínű
Borús
Holnap
Borús
Jórészt felhős
Péntek
Jórészt felhős

Sikeres sportgála Szászrégenben

Központ február 21, 2013 Sport

Sikeres sportgála Szászrégenben

regen

A sorrendben negyedik alkalommal megrendezett szászrégeni sportgálán több kategóriában díjazták az egykori és jelenlegi helyi sportolókat. Íme, a díjazottak:

 

Csapatok:

–Viitorul Szászrégen, labdarúgás; az ISK női és férfi kosárlabdacsapata; az ISK kézilabda együttese; a Sport Combat asztalitenisz szakosztálya.

Szászrégeni illetőségű, vagy onnan elszármazott sportolók:

– Dóczi Vasile, önvédelmi harcok (Egyesült Államok); Toncean Mirona, sporttánc edző (Spanyolország); Puşcaş Cristian, labdarúgás (Steaua); Mironcic Enikő, kajakozás (Steaua); Florea Adela Paula, torna (Cetate Deva); Pop Emil Pavel, kick box (Spanyolország); Anton Teodor, sakk (Medicina Timişoara); Sasebeş Alexandra, kosárlabda (CSS Bega Timisoara).

Sportszemélyiségek:

– Kántor Zoltán, asztalitenisz; Enyedi Adrian, labdarúgás; Vass János és Georgeta, kosárlabda; Győri Tibor, ju-jitsu; Budai Barna Lóránt, sporttanár; Peres Miklós, birkózás; Marginean Ovidiu, labdarúgás.

Post Mortem:

– Budai Sándor, sportlövészet; Butiurcă Ioan, kosárlabda; Maiogan Gheorghe, labdarúgás.

Öregfiúk:

– Faluvégi István, kosárlabda; Ghergel Mihai, atlétika-cross; Ormenişan Ioan, tenisz.

Gyerek kategória:

– Mureşan Tudor, sporttánc; Ognean Mihnea, sakk; Elvedi Rareş, karate; Boga Delia, karate.  

Junior kategória:

– Pop Cristina, labdarúgás (Viitorul); Tudor Marius, labdarúgás (Avântul); Dézsi Lóránd, labdarúgás (ISK); Rafi Daniela, szabadfogású birkózás (ISK); Luca Anamaria, tenisz (CSU); Vultur Florina, kosárlabda (ISK); Szabó Alexandru, ju-jitsu (Red Dragon Five); Alexandru Rareş, karate (Master Karate Do) és Elvedi Raul, karate (Master Karate Do); Toncean Doru, labdarúgás (Avantul);  Zidar Victor, asztalitenisz (Sport Combat 3); Suciu Andrea, sporttánc (Dansul Viorilor); Győri Norbert, ju-jitsu (Red Dragon Five); Forgatch Horaţiu, testépítés (Sebastiano); Uţa Rares, kosárlabda (volt ISK) és Boga Adriana, karate (Master Karate Do és Sportul Studenţesc-kettős leigazolás).

A rendezvény alkalmával felléptek az Augustin Maior zeneiskola növendékei, sporttánc és fotókiállítás bemutatóra is sor került.


Share Button
Ennyien olvasták: 206

Hozzászólások

hozzászólás

About The Author

Szóljon hozzá

Biztonsági kérdés: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.