Központ
2017. augusztus 23. szerda, Bence
Helyenként felhős
Szerda
Helyenként felhős
Derült
Holnap
Derült
Derült
Péntek
Derült

Sikeres sportgála Szászrégenben

Központ február 21, 2013 Sport

Sikeres sportgála Szászrégenben

regen

A sorrendben negyedik alkalommal megrendezett szászrégeni sportgálán több kategóriában díjazták az egykori és jelenlegi helyi sportolókat. Íme, a díjazottak:

 

Csapatok:

–Viitorul Szászrégen, labdarúgás; az ISK női és férfi kosárlabdacsapata; az ISK kézilabda együttese; a Sport Combat asztalitenisz szakosztálya.

Szászrégeni illetőségű, vagy onnan elszármazott sportolók:

– Dóczi Vasile, önvédelmi harcok (Egyesült Államok); Toncean Mirona, sporttánc edző (Spanyolország); Puşcaş Cristian, labdarúgás (Steaua); Mironcic Enikő, kajakozás (Steaua); Florea Adela Paula, torna (Cetate Deva); Pop Emil Pavel, kick box (Spanyolország); Anton Teodor, sakk (Medicina Timişoara); Sasebeş Alexandra, kosárlabda (CSS Bega Timisoara).

Sportszemélyiségek:

– Kántor Zoltán, asztalitenisz; Enyedi Adrian, labdarúgás; Vass János és Georgeta, kosárlabda; Győri Tibor, ju-jitsu; Budai Barna Lóránt, sporttanár; Peres Miklós, birkózás; Marginean Ovidiu, labdarúgás.

Post Mortem:

– Budai Sándor, sportlövészet; Butiurcă Ioan, kosárlabda; Maiogan Gheorghe, labdarúgás.

Öregfiúk:

– Faluvégi István, kosárlabda; Ghergel Mihai, atlétika-cross; Ormenişan Ioan, tenisz.

Gyerek kategória:

– Mureşan Tudor, sporttánc; Ognean Mihnea, sakk; Elvedi Rareş, karate; Boga Delia, karate.  

Junior kategória:

– Pop Cristina, labdarúgás (Viitorul); Tudor Marius, labdarúgás (Avântul); Dézsi Lóránd, labdarúgás (ISK); Rafi Daniela, szabadfogású birkózás (ISK); Luca Anamaria, tenisz (CSU); Vultur Florina, kosárlabda (ISK); Szabó Alexandru, ju-jitsu (Red Dragon Five); Alexandru Rareş, karate (Master Karate Do) és Elvedi Raul, karate (Master Karate Do); Toncean Doru, labdarúgás (Avantul);  Zidar Victor, asztalitenisz (Sport Combat 3); Suciu Andrea, sporttánc (Dansul Viorilor); Győri Norbert, ju-jitsu (Red Dragon Five); Forgatch Horaţiu, testépítés (Sebastiano); Uţa Rares, kosárlabda (volt ISK) és Boga Adriana, karate (Master Karate Do és Sportul Studenţesc-kettős leigazolás).

A rendezvény alkalmával felléptek az Augustin Maior zeneiskola növendékei, sporttánc és fotókiállítás bemutatóra is sor került.


Share Button
Ennyien olvasták: 177

Hozzászólások

hozzászólás

About The Author

Szóljon hozzá

Biztonsági kérdés: Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.